Licencja detektywa

Licencja detektywa

Praca za granicą – szansa czy zagrożenie

Od dłuższego czasu masz kłopoty finansowe. Chwytasz się różnych prac, niekoniecznie w swoim zawodzie. Rachunki same się nie zapłacą. To nic, że pracujesz poniżej swoich kwalifikacji. Wiadomo, że samą dumą się nie najesz. W głowie masz tylko jedną myśl. Tak dłużej być nie może.

Postanawiasz, że wyjedziesz za granicę. Praca fizyczna, nie jest tym, o czym marzyłeś. Cóż z tego. Masz przynajmniej nadzieje, że zarobisz duże pieniądze. Nadchodzi dzień wyjazdu, żegnasz się z rodziną. Z uśmiechem na twarzy idziesz na samolot. Docierasz na wyznaczone miejsce, dzwonisz do rodziny i informujesz ich o tym, że dotarłeś na miejsce. Na tym kończą się dobre wieści.

Bliscy nie mogą się do Ciebie dodzwonić od kilku dni. Sądzą, że zaginałeś. W końcu decydują się działać. Prywatny detektyw to jest to. Działa szybko, zależy mu na opinii. Licencja detektywa w żaden sposób go nie ogranicza. Dla powodzenia sprawy może lekko nagiąć prawo. W tym tkwi jego recepta na sukces. Twoi bliscy na to liczą i ufają, że odnajdą Cię żywego.

About