notariusze w poznaniu

notariusze w poznaniu
notariusze w poznaniu
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Nie lubię ogólnie mieć problemów z prawem, ale niestety czasem trzeba. Robi się różne głupstwa, za które później należy odpowiedzieć. Tak też było i w tym przypadku. Pewna osoba oskarżyła mnie o kradzież. Niestety nie było żadnych podstaw, aby coś takiego w ogóle miało miejsce, ale dzięki temu miałem spore problemy. Musiałem nawet wynająć adwokat legnica.
Do rzeczy. Sąsiad uparł się, że ukradłem mu rower. Nigdy nie żyliśmy dobrze, ale swoją drogą, jeżeli chce się już odgryźć to powinien zdecydowanie znaleźć jakąś lepszą wymówkę i atrakcję. Na szczęście nie miał monitoringu w domu, więc nie miał żadnych dowodów. Sprawa trafiła do sądu, jednak tak, jak wspomniałem, bez dowodów nie można było mi nic zrobić. Tym bardziej, że w dniu, kiedy ktoś ukradł mu ten rower, ja byłem w pracy, co może potwierdzić kilkanaście osób.
Cała sztuczka odbiła się trochę na moich nerwach. Mimo, że nie byłem winny to jednak nie lubię, gdy ktoś bezpodstawnie mnie oskarża o coś, czego nie zrobiłem. Ludzie są niemożliwi..

About